0402WGF1825TCE
MFR.Part #
0402WGF1825TCE
JLCPCB Part #
C423220
Description
-55℃~+155℃ 18.2MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS