0402WGF316JTCE
MFR.Part #
0402WGF316JTCE
JLCPCB Part #
C423192
Description
-55℃~+155℃ 31.6Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS