0402WGF3924TCE
MFR.Part #
0402WGF3924TCE
JLCPCB Part #
C423179
Description
-55℃~+155℃ 3.92MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS