0402WGF392KTCE
MFR.Part #
0402WGF392KTCE
JLCPCB Part #
C423178
Description
-55℃~+155℃ 3.92Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS