0402WGF5360TCE
MFR.Part #
0402WGF5360TCE
JLCPCB Part #
C423158
Description
-55℃~+155℃ 50V 536Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS