0402WGJ0916TCE
MFR.Part #
0402WGJ0916TCE
JLCPCB Part #
C423094
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 91MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS