0603WAD2401T5E
MFR.Part #
0603WAD2401T5E
JLCPCB Part #
C423056
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS