0603WAF250LT5E
MFR.Part #
0603WAF250LT5E
JLCPCB Part #
C422951
Description
-55℃~+155℃ 100mW 250mΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS