0603WAJ082LT5E
MFR.Part #
0603WAJ082LT5E
JLCPCB Part #
C422877
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 82mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS