SMD1206P005TF/60
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
SMD1206P005TF/60
JLCPCB Part #
C39831905
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.2mm 1.5s 1.9mm 10A 150mA 3.6mm 3.6Ω 400mW 50mA 50Ω 60V 1206 Resettable Fuses ROHS