16P8WGF1502T4E
MFR.Part #
16P8WGF1502T4E
JLCPCB Part #
C422187
Description
15kΩ 16 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS