16P8WGF6802T4E
MFR.Part #
16P8WGF6802T4E
JLCPCB Part #
C422179
Description
16 62.5mW 68kΩ 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS