16P8WGJ0150T4E
MFR.Part #
16P8WGJ0150T4E
JLCPCB Part #
C422174
Description
15Ω 16 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS