181207F1005T4E
MFR.Part #
181207F1005T4E
JLCPCB Part #
C422158
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS