181207F200JT4E
MFR.Part #
181207F200JT4E
JLCPCB Part #
C422134
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS