181207F240LT4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
181207F240LT4E
JLCPCB Part #
C422121
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 200V 240mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS