181207F9103T4E
MFR.Part #
181207F9103T4E
JLCPCB Part #
C422041
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS