181207J0334T4E
MFR.Part #
181207J0334T4E
JLCPCB Part #
C422002
Description
-55℃~+155℃ 200V 330kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS