181207J0362T4E
MFR.Part #
181207J0362T4E
JLCPCB Part #
C421998
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS