181207J0363T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
181207J0363T4E
JLCPCB Part #
C421997
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 200V 36kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS