181207J039JT4E
MFR.Part #
181207J039JT4E
JLCPCB Part #
C421992
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS