181207J0820T4E
MFR.Part #
181207J0820T4E
JLCPCB Part #
C421966
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS