201007F2205T4E
MFR.Part #
201007F2205T4E
JLCPCB Part #
C421893
Description
-55℃~+155℃ 200V 22MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS