201007F250MT4E
MFR.Part #
201007F250MT4E
JLCPCB Part #
C421879
Description
-55℃~+155℃ 200V 25mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±1000ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS