201007F270KT4E
MFR.Part #
201007F270KT4E
JLCPCB Part #
C421873
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS