201007F3482T4E
MFR.Part #
201007F3482T4E
JLCPCB Part #
C421855
Description
-55℃~+155℃ 200V 34.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS