201007F4123T4E
MFR.Part #
201007F4123T4E
JLCPCB Part #
C421836
Description
-55℃~+155℃ 200V 412kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS