201007F6810T4E
MFR.Part #
201007F6810T4E
JLCPCB Part #
C421789
Description
-55℃~+155℃ 200V 681Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS