201007F750LT4E
MFR.Part #
201007F750LT4E
JLCPCB Part #
C421780
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 750mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS