201007F910JT4E
MFR.Part #
201007F910JT4E
JLCPCB Part #
C421763
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS