201007J010KT4E
MFR.Part #
201007J010KT4E
JLCPCB Part #
C421753
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS