201007J013KT4E
MFR.Part #
201007J013KT4E
JLCPCB Part #
C421745
Description
-55℃~+155℃ 130mΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS