201007J0361T4E
MFR.Part #
201007J0361T4E
JLCPCB Part #
C421715
Description
-55℃~+155℃ 200V 360Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS