201007J0473T4E
MFR.Part #
201007J0473T4E
JLCPCB Part #
C421704
Description
-55℃~+155℃ 200V 47kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS