201007J0751T4E
MFR.Part #
201007J0751T4E
JLCPCB Part #
C421684
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 750Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS