25121WD3900T4E
MFR.Part #
25121WD3900T4E
JLCPCB Part #
C421662
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 390Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS