25121WF140LT4E
MFR.Part #
25121WF140LT4E
JLCPCB Part #
C421640
Description
-55℃~+155℃ 140mΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS