25121WF215JT4E
Extended
- Manufacturer
- UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
- MFR.Part #
- 25121WF215JT4E
- JLCPCB Part #
- C421610
- Package
- 2512
- Description
- -55℃~+155℃ 1W 200V 21.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS