25121WF261JT4E
MFR.Part #
25121WF261JT4E
JLCPCB Part #
C421593
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 26.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS