25121WJ0160T4E
MFR.Part #
25121WJ0160T4E
JLCPCB Part #
C419744
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS