2010W2J0181T4E
MFR.Part #
2010W2J0181T4E
JLCPCB Part #
C415368
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS