HP122WF1000T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HP122WF1000T4E
JLCPCB Part #
C414893
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 2W 300V Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS