HP122WF2003T4E
MFR.Part #
HP122WF2003T4E
JLCPCB Part #
C414884
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 2W 300V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS