DE1B3KX331KA4BN01F
MFR.Part #
DE1B3KX331KA4BN01F
JLCPCB Part #
C413954
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 330pF X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS