HF46F/12-HS1
MFR.Part #
HF46F/12-HS1
JLCPCB Part #
C3636
Package
Plugin,20.5x7mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100mΩ 10ms 10ms 12V 200mW 30V@DC、277V@AC 4 5A 5A@30VDC、5A@250VAC 720Ω AgNi Non-Polarized - Single Coil 插件,20.5x7mm Power Relays ROHS