EKY-630ELL222MM40S
MFR.Part #
EKY-630ELL222MM40S
JLCPCB Part #
C411328
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
10000hrs@105℃ 18mm 2200uF 40mm 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS