EKY-500ETD4R7ME11D
MFR.Part #
EKY-500ETD4R7ME11D
JLCPCB Part #
C411326
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
1.9Ω@100kHz 11mm 2mm 4.7uF 5000hrs@105℃ 50V 5mm 88mA@100kHz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS