EKXJ451ELL470MM20S
MFR.Part #
EKXJ451ELL470MM20S
JLCPCB Part #
C410344
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 18mm 20mm 450V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS