EKXG251ELL221MMN3S
MFR.Part #
EKXG251ELL221MMN3S
JLCPCB Part #
C410341
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
10000hrs@105℃ 18mm 220uF 250V 31.5mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS