EKXG201ETD101ML20S
MFR.Part #
EKXG201ETD101ML20S
JLCPCB Part #
C410336
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 100uF 16mm 200V 20mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS